מי אני?  image
דביר שאבי – אמן חושים טלפתיה ובידור.

אמן חושים (או מנטליסט) הוא אדם המשתמש בכל חמשת החושים על מנת ליצור אפקט של 'חוש שישי', הוא משתמש במגוון טכניקות מתוחכמות על מנת לשחק לכם במוח, לקרוא ולשתול מחשבות ולספר לכם על הדברים הכי אישיים שחשבתם שרק אתם יודעים על עצמכם...

  • מופעי במה דביר יעביר לכם כשעה של בידור סטנדאפ-מנטליזם במופע 'מחשבה יוצרת' (לכל המשפחה) או במופע 'אמנות הבלתי אפשרי' (למגזר עסקי) - קריאת מחשבות, כיפוף מתכות,  טלקנזיס, מחיקת זיכרון, השפעות פסיכולוגיות, סוגסטיות ועוד ועוד ועוד..

  • מופע קלוז-אפ (ממש מקרוב...) - מופע בתנועה בו ישתלב דביר באירוע ויבצע בין האורחים שלכם קטעי וקסמי קלוז-אפ ממש 'מתחת לאף' ב-360מעלות... מתאים לקבלת פנים, קידום מכירות וכו' 

  • מופע בהתאמה אישית - עם מוניטין עשיר של מאות לקוחות מרוצים ותכניות טלוויזיה שונות יצר דביר לאורך השנים מודל מדויק לבניית המופע בהתאמה אישית לאחר שיחת טלפון קצרה שתתבצע קרוב למועד המופע יחד עם מארגן האירוע (בהתחשב בכמות המשתתפים, גילאים, אופי הארגון והעובדים בו וכו'), מה שמבטיח שתזמינו ותשתתפו במופע שנבנה במיוחד לאירוע שלכם!

  • מופעי ZOOM - עם פרוץ משבר Covid19 כתב ויצר  את המופע 'בידוד על-חושי', מופע על-חושי קומי אינטראקטיבי הכולל אפקט קריאת מחשבות וטלפתיה דרך מסך ה-ZOOM.

דביר בעל נסיון של שנים על מגוון במות וקהלים, לאורך שנים התעמק דביר בתורת שפת הגוף, NLP וצפיית המח האנושי, הצטרף כחבר ל"אגודת הקוסמים ואמני החושים בישראל", ל-FISM העולמית והשתתף בעשרות כנסים בתחום עם מיטב המוחות בארץ ובעולם.
דביר חבר בארגון א.מ.י ('איגוד אמני ישראל')

בצבא התחיל דביר את השירות בלהקת הרבנות הצבאית כזמר ומנחה ולאחר מספר חודשים עבר לשרת כקוסם הצבאי (בתקן 'אמן חושים צבאי' הראשון בצה"ל - ערוץ 13) וחרש את בסיסי הארץ עם מופע סטנדאפ אמנות-החושים שכתב במיוחד עבור החיילים והקצינים.

כיום דביר מופיע בכל העולם מול עשרות חברות וארגונים ובתוכם ZAP, YES ערוץ 13 -"רשת'' משרד החינוךמשרד הביטחוןחיל האוויר ויחידות רבות ומגוונות בצה"ל.

  • לדביר פינה שבועית המשודרת בשידור חי בימים אלו לצופי yes בערוץ קומדי בר TV יחד עם שי גולדשטיין ואורי גוטליב (לפרטים נוספים לחצו כאן)


חלק מהחברות שכבר חוו את הקסם:

 אני רוצה הצעת מחיר !

 >> 073-7866533 <<

אפשר גם ב-WhatsApp