'בידוד על חושי' - מופע Live אינטראקטיבי דרך ZOOM
'בידוד על-חושי' הוא מופע Live על חושי המשודר דרך תוכנת/אפליקציית ZOOM.

אכן תקופה מוזרה היא תקופת הקורונה אבל 'ההצגה חייבת להימשך' וכך ממשכים אירועי גיבוש החברה או הארגון שלכם, הרמות הכוסית,  ימי ההולדת, בר/בת המצווה ואפילו סתם מפגשים משפחתיים שבוטלו בחודשים האחרונים והלא פשוטים שעוברים על כולנו...

לכן החלטתי להתגייס למשימה ועבדתי על מופע יחודי, מקורי וחדשני המאפשר לי לבדר את ה'אורחים' ולקרוא את מחשבותיהם ב-Live דרך זום:

'בידוד על חושי'


במהלך המופע שיתקיים דרך המסך והמצלמה של כל אחד בבית יוכלו לצפות במופע על חושי הכולל טלפתיה, קריאת מחשבות וקסמים דרך המסך והכל - בשידור חי!"מופע ייחודי, מקורי וחדשני"

רגע לפני שממשיכים צפו ב-60 שניות מאחד המופעים:


במקום לעלות לבמה 'יעלו' המתנדבים לבמה הוירטואלית (שתעוצב בהתאמה לאירוע אותו אתם חוגגים) ויוקרנו על מסך שידור המופע לכל המשתתפים .

בזכות תוכנה ייעודית בה נשתמש במהלך השידור - המקרופונים של כולכם יוכלו להשאר פתוחים ללא כל הפרעה לשידור עצמו דבר שתורם להעצמת החוויה המשותפת של העובדים או האורחים באירוע שלכם לקבלת זיכרון משותף למרות המרחק.


מופע הרמת כוסית לעובדי תאגיד המים 'מי שבע'שידור המופע מאולפן מקצועי ללא בעית הדיליי !


  • חיבור בלחיצת כפתור - המוזמנים לאירוע הוירטואלי שלכם יוכלו להתחבר בלחיצת כפתור אחת על קישור שתקבלו ממני ישירות לנייד כחצי שעה לפני תחילת המופע, כך שלא משנה כמה אתם חלשים בעולם הטכנולוגיה? תוכלו להתחבר למופע שלי בקלות ובמהירות!
  •  מופע אינטראקטיבי - המשתתפים במופע באירוע שלכם יוכלו לעלות בעצמם כמתנדבים במהלך המופע ולשוחח עם דביר. 
  • שילוב קטעי וידאו - במהלך המופע שישודר מאחד מאולפני הצילום שלנו יוקרנו על גבי מסכי המשתתפים במופע קטעי וידאו שלא שיתפתי עם הרשת עד היום וגם כאלה שהוכנו במיוחד ובהתאמה אישית עבור המופע שלכם...


"מופע אינטראקטיבי בשיתוף הקהל "

כל מה שנשאר לכם ולאורחים שלכם זה רק להכין פיצוחים, בירות ועוגת יום הולדת - לשאר אני כבר אדאג...  


קצת מהביקורות:

יום הולדת 50

מופע הרמת כוסית - קיבוץ יסעור

מופע גיבוש משפחתי

מופע יום הולדת 60


(לחצו כאן או על האייקון להורדת התוכנה למחשב / אפליקציה לנייד) 

למה אתם מחכים? קבל/י עכשיו הצעת מחיר לאירוע שלך!

 >> 050-655-1752 <<

בקרוב אצלכם...


     אפשר גם ב-WhatsApp :)