מי אני? מה אני? 
דביר שאבי – אמן חושים טלפתיה ובידור (yes , קומדי בר TV).

  • אמן חושים (או מנטליסט) הוא אדם המשתמש בכל חמשת החושים על מנת ליצור אפקט של 'חוש שישי', הוא משתמש במגוון טכניקות מתוחכמות על מנת לשחק לכם במוח, לקרוא ולשתול מחשבות ולספר לכם על הדברים הכי אישיים שחשבתם שרק אתם יודעים על עצמכם...
דביר יעביר לכם כשעה של בידור סטנדאפ-מנטליזם במופע 'מחשבה יוצרת' - קריאת מחשבות, כיפוף מתכות,  טלקנזיס, מחיקת זיכרון, השפעות פסיכולוגיות, סוגסטיות ועוד ועוד ועוד..

  • מופע בהתאמה אישית - עם מוניטין עשיר של מאות לקוחות מרוצים ותכניות טלוויזיה שונות יצר דביר לאורך השנים מודל מדויק לבניית המופע בהתאמה אישית לאחר שיחת טלפון קצרה שתתבצע קרוב למועד המופע יחד עם מארגן האירוע (בהתחשב בכמות המשתתפים, גילאים, אופי הארגון והעובדים בו וכו'), מה שמבטיח שתזמינו ותשתתפו במופע שנבנה במיוחד לאירוע שלכם!

  • מופעי ZOOM - עם פרוץ משבר Covid19 כתב ויצר  את המופע 'בידוד על-חושי', מופע על-חושי קומי אינטראקטיבי הכולל אפקט קריאת מחשבות וטלפתיה דרך מסך ה-ZOOM.
  • לדביר פינה שבועית המשודרת בשידור חי בימים אלו לצופי yes בערוץ קומדי בר TV יחד עם שי גולדשטיין ואורי גוטליב (לפרטים נוספים לחצו כאן)

דביר בעל נסיון של שנים על מגוון במות וקהלים, לאורך שנים התעמק דביר בתורת שפת הגוף, NLP וצפיית המח האנושי, הצטרף כחבר ל"אגודת הקוסמים ואמני החושים בישראל", ל-FISM העולמית והשתתף בעשרות כנסים בתחום עם מיטב המוחות בארץ ובעולם.
דביר חבר בארגון א.מ.י ('איגוד אמני ישראל')

בצבא  שירת כקוסם הצבאי בתפקיד 'אמן חושים צבאי'  וחרש את בסיסי הארץ עם מופע סטנדאפ אמנות-החושים שכתב במיוחד עבור חיילי צה"ל,
עם שחרורו יצר וכתב דביר את המופע 'מחשבה יוצרת'  איתו הופיע ומופיע בעבר ובהווה מול עשרות חברות וארגונים ובתוכם ערוץ 13 -"רשת'' משרד החינוך, משרד הביטחון, חיל האוויר ויחידות רבות ומגוונות בצה"ל.


חלק מהחברות שכבר חוו את הקסם:

קבל עכשיו הצעת מחיר לאירוע שלך!

 >> 073-7866533 <<

אפשר גם ב-WhatsApp :)